Cze 11, 2019

Newsa dodał in A klasa, Wyróżnione | 0 komentarzy

Altair nie pomógł!

Iskra II Szydłowo w derbowym meczu nie miała wiele do powiedzenia z Leśnymi Zawada. Wynik 3:0 dla gospodarzy, grających gościnnie w Leżenicy, mówi za siebie. Ale podkreślić należy, iż goście zagrali jedynie ,,10” zawodników.
Podczas gdy KS Leżenica, pod wodzą Romana Michalskiego, rozgrywała swój mecz w Zofiowie, demolując miejscowych aż 6:0! I to zaledwie do przerwy, bowiem na II połowe gospodarze już nie wyszli!, w Leżenicy zespół z Zawady gościł rezerwy IV ligowej Iskry.

Trudno nazwać to rezerwami. Bo w takim zespole powinno być dużo młodych zawodników, ale na odwrót. Do tego brak poszanowania dla trenera czy też osoby odpowiedzialnej za ,,zespół” – komentuje Władysław Przybysz.
Szkoleniowiec Zawady mówi o łatwym tryumfie swoich podopiecznych.

Dwa gole Mateusza Cichego załatwiły sprawę. Gości dobiła jeszcze bramka Kamila Ciocha. Iskra II osłabiona, ale z Brazylijczykiem Altairem, który w I zespole otrzymał czerwoną kartkę. Nie znam do końca tych przepisów, ale twierdzę, że w II zespole też grać nie mógł – uważa szkoleniowiec Zawady.
A skoro mowa już o osłabieniach, to warto podkreślić, iż Zawada także zagrała w okrojonym składzie. W sumie w jej składzie zabrakło 4 podstawowych zawodników: Martina Koteckiego, Dawida Szymanka, Dominika Fąsa i Cezarego Warzechy.