Kwi 10, 2018

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 0 komentarzy

A policjanci kopali!

A policjanci kopali!

Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki miła nosa, gdy zapraszał do na X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o swój Puchar. Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile wygrali reprezentanci KPP z Piły!
W turnieju wzięło udział 6 zespołów, w tym gościnnie ekipa Don Bosko z posłem Grzegorzem Piechowiakiem na czele oraz zespół dziennikarzy.
Żadnej z tych drużyn nie przypadło zwycięstwo w tych zawodach. Palma pierwszeństwa przypadła gospodarzom. Na drugim miejscu szkoła Policji z Piły, na pudle także KPP ze Złotowa.
Główne trofeum dla zwycięskiej drużyny odebrał Jędrzej Panglisz. Wręczył go oczywiście mł. Insp. Sebastian Cichocki, Komendant Powiatowy Policji w Pile.
Wręczano też indywidualne nagrody. Najlepszym strzelcem okazał się Krzysztof Mrozek (patrz foto)  z KPP w Pile, najlepszym bramkarzem – Piotr Kuczyński z KPP Złotów, a najlepszym zawodnikiem – Sebastian Polak ze Szkoły Policji w Pile.
Dodatkowy puchar otrzymali jeszcze uczniowie klas policyjnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy Teatralnej w Pile, za pomoc w organizacji turnieju.
Atmosfera podczas turnieju była rewelacyjna, zawodników dopingowali komendanci jednostek, dowódcy, a przede wszystkim koledzy i koleżanki. Zabawa była przednia, choć rywalizacja jak najbardziej serio.
– Gratuluję wszystkim zawodnikom, stworzyliście tu dzisiaj świetne widowisko. Sport łączy i kształtuje charakter, co pokazaliście dzisiaj na boisku – powiedział Eligiusz Komarowski, starosta pilski.

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *