Lut 13, 2019

Newsa dodał in Nasze imprezy, Wyróżnione | 0 komentarzy

A może na Lech – Legia?

A może na Lech – Legia?

Hit Lotto Ekstraklasy już niedługo przy Bułgarskiej! W sobotę, 23 lutego o godzinie 18:00 naprzeciw siebie Lech Poznań i Legia Warszawa. Wejściówki na to spotkanie dostępne będą w cenie 60 (Strefa B) i 90 złotych (Strefa A). Pokażmy siłę razem i wspierajmy Lecha w walce o komplet punktów!

We wtorkowy wieczór rusza otwarta sprzedaż biletów na spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa. Wcześniej prawo nabycia wejściówek mają posiadacze karnetów oraz uczestnicy programu LECHICI z rangą co najmniej Młodzik. Od 12 lutego od godziny 20:00 bilety mogą kupić wszyscy kibice Kolejorza, który nie posiadają abonamentów. Atmosfery, tła i historii tych spotkań nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć. Zapewnij sobie miejsce na szlagierze Lotto Ekstraklasy!

Wygraj bilet na mecz z Legią

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz ze stołeczną drużyną? Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: ile razy Lech Poznań grał z Legią Warszawa w Pucharze Polski poza finałami tych rozgrywek?

Swoje odpowiedzi wysyłajcie na (mario06@wp.pl). Spośród wszystkich nadesłanych wiadomości wybierzemy zwycięzców, którzy obejrzą mecz pomiędzy Lechem a Legią z trybun Stadionu Poznań.

Lechici mogą obniżyć cenę biletu!

Jesteś Lechitą? Pamiętaj, że każdy uczestnik programu LECHICI wykorzystując zgromadzone za zakupy punkty, może obniżyć cenę biletu i jeszcze w korzystniejszej cenie dopingować Kolejorza z trybun stadionu. Jedynym wymogiem skorzystania ze zniżki jest powiązane konta Lechici z kontem w systemie biletowym.

Wejdziesz bez Karty Kibica

Już nie musisz się martwić brakiem Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu możesz podać swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie jedynie dowód tożsamości.

Z aplikacją Lech Bilety na telefony Android i iOS kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

Kup przez internet, wchodź na mecz tylko z telefonem!

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *