Lip 10, 2019

Newsa dodał in IV liga, Wyróżnione | 2 komentarze

300 Spartan – rosną w siłę!

300 Spartan – rosną w siłę!

O tym mówią wszyscy: Złotów podniesie się dzięki Farmutilowi. Czołowi zawodnicy byłego IV ligowca ze Śmiłowa zasilą Spartę. A klubowi ze Złotowa groził już całkowity zanik seniorskiej piłki.

Dla jednych radość,

dla innych smutek

W kategorii IV ligi mamy już tylko jednego przedstawiciela z naszego regionu. Po awansie do III ligi Nielby Wągrowiec, nieoczekiwaną decyzje o wycofaniu się z rozgrywek podjęli decydenci śmiłowskiego klubu. Smutek i niedowierzanie. W IV lidze został zatem tylko Lubuszanin Trzcianka.

Duże zamieszanie w wielkopolskiej piłce powstało na skutek decyzji władz Farmutilu o wycofaniu się piłkarskiej drużyny z rozgrywek w IV lidze. Odbiło się to nie tylko na IV lidze, ale także na Pilskiej Klasie Okręgowej.

W Złotowie mobilizacja, bo jeszcze nie tak dawno zespołowi Sparty groziło nawet wycofanie się z rozgrywek.

Dotychczasowy trener Farmutilu – Tomasz Miedziński, zdecydował się zaspokoić ambicję działaczy złotowskiej Sparty i wspólnie z nimi chce zbudować nową siłę zasłużonego dla Złotowa klubu.

Wraz z nim do Sparty podążają Czapla, Ankudowicz, Fertikowski oraz Wiśniewski i Ginda. Zastanawia się Buczek. Nie wiadomo na jakie kluby zdecydują się inni. Czy w ogóle odejdą. Bramkarz Adamski prawdopodobnie wyląduje w Łobżenicy. W Śmiłowie najbliższą przyszłość wiążą z Taterą i Jagodzińskim.

W Złotowie powstał nowy projekt – 300 Spartan!, który ma na celu dodatkowe, ale jakże potrzebne wsparcie zespołu. Sparta dzięki temu – od stycznia sekcja piłki nożnej działa już jako odrębna sekcja Sparty – ma należeć do czołowych klubów V ligi, a może nawet włączy się do walki o awans!

300 SPARTAN!!! – to akcja dla drużyny Seniorów Sparty Złotów.

Zdaniem decydentów Sparty prawdziwi kibice klubu na pewno z entuzjazmem przyjmą tę inicjatywę i przystąpią do akcji, zostając jednym z 300 członków klubu 300 SPARTAN. 
Celem jest 300 osób płacących co miesiąc składkę członkowską w wysokości 30 zł.

Cała suma zostanie przeznaczona na potrzeby drużyny seniorów.

Z każdych 30 zł – 3 zł zostanie przeznaczone na oprawę meczową (bez rac, które nie będą tolerowane, ponieważ wiążą się z karami dla klubu) lub na dopłatę do opłacenia transportu dla kibiców na mecze wyjazdowe.

Każdy kto regularnie będzie płacił składki, będzie miał darmowe wejście na wszystkie domowe mecze Sparty w Złotowie, 30% zniżki na bilety na bal SPARTANINA.

Dla wszystkich członków na koniec sezonu zorganizujemy darmowego grilla z zespołem seniorów połączone z wylosowaniem 3. koszulek meczowych z przywilejem umieszczenia własnego nazwiska i numeru (oczywiście wzór w paski ze Spartaninem) – mobilizują działacze Sparty.

Aby dać dobry przykład pierwszymi którzy zadeklarowali regularną wpłatę składki są członkowie Zarządu Sparty: Grzegorz Kasak, Tomasz Komorowski, Marcin Pietkiewicz, Robert Bagniewski i Marcin Borowicz.

Powodzenia!

  1. Bąbel says:

    A reszta na wypłaty dla ludzi, którzy za darmo nie będą grać w Sparcie. Super.

  2. andrew says:

    no i jak kazdy typowy polak , jadem m owi i pisze, najlepiej chłopie wez usiadz wez pilota i lez . bedac pasożytem tego kraju, regionu i miasta. Typowe dla …….zycze aby w Zlotowie byla silna pilka nozna bo zasluguje na to, pozdrowionka z Miedzychodu

Dodaj Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *