Kwi 14, 2019

Newsa dodał in PKO, Wyróżnione | 3 komentarze

2 x po 6:0, ale

Unia Wapno zdemolowała Orła w Pęckowie. Identyczny rezultat 6:0 zanotowała Tarnovia Tarnówka ze Stellą Białośliwie, ale goście uważają, że za to spotkanie walkower i trzy punkty przyznane s ich drużynie.

Gratulacje za tytuł mistrza PKO już dawno powinna otrzymać czarnkowska Noteć. Spadkowicza zapewne poznamy po ,,majówce”

Półki co Kamil Barkowski zdobył trzy gole w Peckowie, a jego koledzy dołożyli jeszcze 3 i Unia zdobyła trzy punkty i pół tuzina goli w Pęckowie.

Również sześć goli swoim rywalom zaaplikowała Tarnovia Tarnówka. Tutaj jednak goście z Białośliwia (do przerwy przegrywali 1:0, a kończyli mecz  w ,,8”) zażądali sprawdzenia tożsamości jednego z zawodników. Ów po meczu okazał się dowodem, którego wiarygodność budziła wiele wątpliwości.- Już w 10 minucie wiedziałem, ze musimy mieć za ten mecz walkowera. – mówi nam Paweł Minkwicz, kapitan zespołu z Białośliwia. – Sprawdziliśmy przed meczem, że jedne z graczy Tarnovii ma 4 żółte kartki i grać w naszym meczu nie może. Jakiez było moje zdziwienie, gdy tego gracza zobaczyłem na boisku. W przerwie gospodarzenie nie okazali się żadnym jego dowodem, a  po meczu ów dokument budził wiele wątpliwości.

Widać było gołym okiem, że zdjęcia było wycięte z innej książeczki wojskowej. Wstyd. Sędzia sfotografował ów dokument jako dowód w sprawie, które zapewne trafi na wydział dyscypliny – uważa Minkwicz.

Z innych spotkań warto zauważyć porażkę Zjednoczonych Kaczory na swoim boisku. Zjednoczeni, grając bez Prange, Kędziory i Kluka, ulegli odradzającej się Polonii Chodzież 1:2.
remisami zakończyły się spotkania w Budzyniu z Radwanem i w Okonku z Polonią Jastrowie.